FAQ

1. Dla kogo przeznaczony jest sklep internetowy piercingeurope.pl ?

Sklep internetowy piercingeurope.pl jest internetową hurtownią piercingu dedykowaną dla sklepów z biżuterią, salonów piercingu, salonów kosmetycznych i innych podmiotów zajmujących się sprzedażą i usługami w zakresie biżuterii do ciała. Ze względu na prowadzenie przez sklep wyłącznie hurtowej formy sprzedaży minimalna łączna kwota zamówienia wynosi 100 zł netto (123 zł brutto).

2. Czy zakupy w sklepie piercingeurope.pl są bezpieczne ?

Zakupy są całkowicie bezpieczne. Potwierdza to nadany sklepowi w angielskiej wersji językowej europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa sklepów internetowych Trusted Shops.

3. W jaki sposób dostarczany jest zakupiony towar i ile to kosztuje ?

Wysyłka zakupionego towaru następuje za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką poleconą priorytetową i trwa zwykle 1-2 dni robocze od zaksięgowania wpłaty lub przygotowania zamówienia w wypadku wyboru opcji „za pobraniem”. Wysyłka jest bezpłatna przy przedpłacie, w opcji „za pobraniem” doliczana jest opłata za pobranie pocztowe w wysokości 10 zł.

4. Jakie sposoby płatności obsługuje sklep piercingeurope.pl ?

Dostępne są następujące sposoby płatności: przelew na konto bankowe, płatność przy odbiorze – przesyłka pobraniowa, oraz paypal. Wybór metody płatności następuje na etapie finalizacji zamówienia.

5. Czy istnieją minimalne ilości zamawianych produktów ?

Nie, nie ma minimalnych ilości zamawianych produktów, można zamawiać nawet po 1 sztuce z danego asortymentu. Należy jednak pamiętać o tym, że łączna wartość każdego zamówienia musi wynosić minimum 100 zł netto (123 zł brutto). 

6. Czy podane ceny odnośnie tuneli, plugów, taperów i fake plugów dotyczą 1 sztuki, czy pary ?

Podane ceny w tych asortymentach dotyczą zawsze 1 sztuki, chyba że na karcie produktu podano inaczej.

7. W jaki sposób można złożyć reklamacje dotyczącą realizacji zamówienia lub jakości produktów i w jakim terminie są one załatwiane ?

Ewentualne reklamacje można składać kanałami komunikacji dostępnymi w sklepie.Zostaną one rozpatrzone najszybciej jak to możliwe, najpóźniej w ciągu 1 dnia roboczego. Wszelkie reklamacje staramy się załatwiać po myśli klienta.

8. Jakie są dostępne kanały komunikacji z obsługą sklepu ?

Z obsługą sklepu można się kontaktować za pomocą formularza kontaktowego, mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu. Wszystkie szczegóły podane są w zakładce „kontakt”.Kanały komunikacji bezpośredniej są czynne w dni robocze w godzinach 9.00 – 17.00. Na pozostawione wiadomości odpowiadamy najszybciej jak to możliwe, najpóźniej w ciągu 1 dnia roboczego.

 

Zapraszamy na nasz blog: Blog Piercing Europe