O firmie

Hurtownia piercingu

Firma "VICTOR" kontynuuje działalność firmy "MAGMAR" , która działała na rynku od 2012 r. zajmując się internetową sprzedażą biżuterii, głównie piercingu. Dzięki zaawansowanej współpracy z wiodącymi producentami i dostawcami z tej branży rozszerzamy swoją działalność o segment b2b dla klientów w Polsce.

Przedstawiamy szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach.

Oferta ta będzie systematycznie poszerzana o nowe produkty.

Do współpracy zapraszamy sklepy z biżuterią, salony piercingu, salony kosmetyczne i inne podmioty zajmujące się sprzedażą i usługami w zakresie biżuterii do ciała.

Nasza hurtownia internetowa posiada europejski certyfikat jakości Trusted Shops (angielska wersja językowa).

Oferta

Szeroka oferta naszego sklepu obejmuje:

Proponowane przez nas produkty wykonane są z takich materiałów, jak stal 316L, stal anodyzowana, tytan, akryl UV, srebro, a nawet bioflex. 

Szeroki wybór

Kolczyki do ucha - Fake plug ze stali

W naszej ofercie znajdują się kolczyki w wielu kształtach i kolorach, dzięki czemu każdy ma możliwość wybrania produktu, który sprosta wszystkim jego oczekiwaniom - od tradycyjnych rozwiązań, po bardzo oryginalne kolczyki w ciekawych kolorach czy wzorach. Oferujemy między innymi labrety, barabele, twistery, industriale i banany zakończone stożkiem lub kulką, a także kolczyki do nosa, takie jak kółka czy septumy.

Kupujący mają do wyboru wiele kolorów zakończeń kolczyków – od klasycznego srebra po wyróżniające się wyraziste barwy, takie jak róż czy niebieski. Kulki czy stożki znajdujące się na zakończeniu biżuterii mogą mieć dodatkowo ciekawe wzory, takie jak gwiazdki czy serca. Oprócz tradycyjnych zakończeń kolczyków oferujemy także oryginalne kształty – chociażby zakończenia w kształcie czaszek, które sprawią, że biżuteria na pewno przykuje uwagę i pozwoli się wyróżnić. Oferujemy także tunele i plugi

Przystępna cena

Wszystkie kolczyki znajdujące się w naszym asortymencie są nie tylko starannie wykonane, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach. Przystępna cena nie świadczy jednak o niskiej jakości – produkty dostępne w naszej hurtowni są bowiem wykonane z dbałością o estetykę i nawet najdrobniejsze szczegóły. Wiele oferowanych przez nas produktów można kupić nie tylko pojedynczo, ale także w pakietach, co jest jeszcze bardziej korzystnym rozwiązaniem i pozwala nabyć kilka sztuk biżuterii w jeszcze lepszej cenie.

Wysoka jakość

Nasza hurtownia piercingu współpracuje ze sklepami z biżuterią, salonami kosmetycznymi i innymi podmiotami zajmującymi się sprzedażą i usługami w zakresie biżuterii. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości kolczyki do piercingu, a szeroki asortyment sprawia, że każdy może znaleźć produkty dopasowane do indywidualnych preferencji.

Ponadto nasza hurtownia internetowa posiada europejski certyfikat jakości Trusted Shop. Dzięki temu wszyscy odwiedzający naszą stronę internetową mogą być pewni, że oferowane przez nas produkty sprostają ich wymaganiom co do wyglądu i jakości.